Anasayfa » BattleBlock Theater 03.11.2015 Mac
Aksiyon - Macera

BattleBlock Theater 03.11.2015 Mac


Hakkında

Alabora. Yakalanan. İhanete. Kedilerin seyircileri için performans göstermeye zorlandı mı? Evet, hepsini ve daha fazlasını BattleBlock Theatre kilidini açtığınızda! 300'den fazla hapsedilmiş arkadaşını kötü teknolojik kedilerden kurtarmak için arayışına başladıktan sonra geri dönüş yok. BattleBlock Tiyatrosu'nun ardındaki şaşırtıcı gerçeği keşfetmek için yüzlerce seviye boyunca savaşmak için silah araçları cephaneliğinizi kullanırken bu zihinsel ihanet hikayesine kendinizi kaptırın. Yalnız eylemler sizin tarzınız değilse, çevrimiçi olun veya iyice optimize edilmiş bir görevi oynamak veya arenalara girmek için bir koltuk yanınızda olun. Oyun ayrıca bir seviye editörü içerir, böylece kendi zihninizi bükme denemelerini yapabilirsiniz!
Özellikleri

  • İSTEĞE BAĞLI OYUN - Birlikte çalış… ya da değil. Çevrimiçi Oyna! Kanepe Hi-Fives! En iyi oyun! Story'de en fazla iki, Arena'da dört oyuncu.
  • ARENAS: İster kral taçlandırıyor ister balina peşinde koşuyor olun, BattleBlock Theatre oyuncuları düşmanlarına sahne korkusunun gerçek anlamını öğretmek için 8 arena moduna sahip!
  • INSANE MODU: Yaşamak için bir hayat sadece ekranda değil, sahnede de olabilir. Nihai kampanya mücadelesinde yeteneklerinizi test edin.
  • EŞSİZ ANİMASYONLAR: BattleBlock Theatre'ın Steam sürümü için yeni sanat yaratıldı! Kedi bekçi merkeze doğru ilerliyor.
  • 450 ÜZERİNDE SEVİYELER! - Tek oyunculu, çok oyunculu, arena, Hatty'nin parmak ellerine güvenebileceğinden daha fazla seviyemiz var.
  • 300 BEDAVA BEDAVA! - Yerli kedi nüfusu tarafından yakalandıktan sonra, onları özgürleştirmek SİZE bağlı! Ölümcül, gladyatör oyunlara katılarak arkadaşlarınızı serbest bırakmak için taşlar kazanın.
  • TİYATRO SİLAH VE SAVAŞ! - Zıplayın, itin, çekin ve zafere giden yolu yumruklayın! Bu işe yaramazsa, bir bebeği patlayabilir, dondurabilir, zehirleyebilir veya sindirebilirsiniz! Ayrıca, bir oyunda bir seferde iki silah getirebilir ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  • SEVİYELERİ OLUŞTURUN VE PAYLAŞIN - Seviye Editörümüzde sanat eserleri oluşturun ve ardından tüm arkadaşlarınızla (veya yabancılarla) paylaşın. 20'den fazla interaktif blok türü bolca!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: OS X 10.7 - Lion İşlemci türleri ve hızı: Core 2 Duo + RAM minimum: 2 GB Sürüm : Steam v03.11.2015 (son sürüm)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.97 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.