Anasayfa » Voxengo VariSaturator 2.0 Mac
Ses Düzenleme

Voxengo VariSaturator 2.0 Mac


Hakkında

Voxengo VariSaturator 2.0, iki bant veya geniş bant modunda sırayla uygulanan iki doygunluk modülüne sahiptir. Tüp / valf doygunluk modülü, yüksek kaliteli bir valf amplifikatör kaskadının sesine çok benzeyen asimetrik valf işleme uygular. Başka bir doygunluk modülü VariSaturator özellikleri, geri bildirim topolojisine sahip dijital bir "dalgalı" doyurucudur. Bu modül, sinyal seviyesini yükselten ve istenen harmonik renklendirmeyi uygulayabilen pürüzsüz doygunluk uygular. Karışımda daha iyi kesilmesi gereken “boğuk” bir parça varsa, VariSaturator size bu durumda kolayca yardımcı olacaktır. VariSaturator çeşitli ses işleme durumlarında kullanılabilir: davul, bas ve vokal parçaları, alt karışımlar ve elbette tam karışımlar üzerinde iyi sonuçlarla uygulayabilirsiniz. 7 Mar 2020: Voxengo, VariSaturator eklentisinin yeni bir büyük sürüm 2'sini yayınlamaktan mutluluk duyar. VariSaturator, ses malzemesine doygunluk ve aşırı hız efektleri uygulamak için tasarlanmış bir ses efekti eklentisidir. VariSaturator, macOS ve Windows bilgisayarlar için AAX, AudioUnit, VST ve VST3 eklenti formatlarında mevcuttur. Sürüm 2.0 aşağıdaki değişiklikleri içerir: “Bant Sayısı” anahtarı eklendi. Ön ayar yöneticisine ön ayar listesi sıralama işlevi eklendi. Düğme görüntüsü yeniden tasarlandı. Renk değiştiricileri ile “Renk Editörü” nü genişletti. “Gri Mavi” renk şeması eklendi.
Özellikleri

VariSaturator özellikleri: İki bant ve geniş bant işleme Seçilebilir çapraz filtre dikliği Vana ve dijital doygunluk Çok kanallı işleme Dahili kanal yönlendirme Kanal gruplama Orta / yan işleme 8 kata kadar aşırı örnekleme 64 bit kayan nokta işleme Ön ayar yöneticisi Geri alma / yineleme geçmişi A / B karşılaştırmaları Bağlamsal ipucu mesajları Tüm örnekleme hızları Sıfır işleme gecikmesini destekler Retina ve HighDPI desteği  
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.