Anasayfa » Book Collector 20.2.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Book Collector 20.2.1 Mac


Hakkında

Veri kitapları ve otomatik kapakları tasarlar, sadece ISBN’leri girin veya barkodları tarayın. PC'nizde veya Mac Scan ISBN barkodlarınızda kişisel bir kitap veritabanı oluşturun  veya otomatik olarak indirmek için kitap ayrıntılarını ve kapak tasarımlarını yazara ve başlığa girin. Dosyaları kategorilere ayırır, istatistikleri gösterir, listeleri yazdırır, kredileri yönetir, verileri XML / CSV'ye aktarır ve daha fazlasını… Mobil veritabanınıza kitaplarınızı ve dilek listenizi kontrol edin Veritabanınızı keşfedin Koleksiyon Koleksiyon Kitapları ve şu anda iPhone için mevcut olan uygulama CLZ Kitapları ile dilek listesi  / iPod touch, iPad ve Android. Çevrimiçi kitap listenizi yayınlayın ve arkadaşlarınızla paylaşın Listenizi yükleyin Kitap Toplayıcı Bağlanın ve kitle bağlantınızı e-postayla gönderin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.