Anasayfa » Call of Duty 2 MacOS
Aksiyon - Macera

Call of Duty 2 MacOS


Hakkında

Sıradan askerlerin gözünden bakarken İkinci Dünya Savaşı'nın en destansı savaşlarından bazılarıyla savaşın. Call of Duty, 2003 Yılın Oyunu ve 80'den fazla ödül kazanan devamı, Call of Duty 2, yeni Call of Duty görselleri sayesinde, her zamankinden daha büyük, daha yoğun ve daha gerçekçi savaşlar sunuyor 2 motor. Call of Duty 2, şaşırtıcı derecede gerçekçi grafiklerden kesintisiz oyuna, yeni bir motora, çığır açan AI ve oyuncuların şimdiye kadar alabilecekleri en yakın şeyi deneyimlemelerine olanak tanıyan seçime dayalı yeniliklere kadar uzanan tüm yeni geliştirmelerle inanılmaz bir deneyim sunar. savaş. Dinamik ışıklandırma ve gölgelerle bir araya gelen, güzel bir şekilde işlenmiş kar, yağmur, sis ve duman, bunu henüz en yoğun İkinci Dünya Savaşı birinci şahıs eylem unvanı yapıyor.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.7.5 + İşlemci tipleri ve hızı: Core 2 Duo 1.8 GHz RAM minimum: 512 MB Video RAM: 128 MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16.22 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.