Anasayfa » Canvas Draw 5.0.2
Grafik - 3D - Animasyon

Canvas Draw 5.0.2


Hakkında

Canvas Draw, özellikle küçük işletmelerdeki sahipleri, tasarımcıları, illüstratörlerini ve profesyonellerini reklam vermek ve güvenle iletişim kurmak için özel olarak tasarlanmış güçlü bir yazılımdır. İş akışınızı, metin, resim, nesne ve uyarlanabilir efektin farklı içerik öğelerini tek bir belgede birleştirebilen bir geliştirme aracıyla görselleştirmenize yardımcı olur. Canvas Draw 5, montaj talimatları, bakım ve onarım dahil olmak üzere mekanik belgeler oluşturmaya yarar. Uygun entegre uygulama şablonları ve 2000'den fazla sembolle hızlı şekilde yordamlar, işlemler ve karmaşık iş akışları. Hem iş hem de yaratıcı profesyoneller için tasarlanan, vektör nesnelerinin tamamı ve gelişmiş düzenleme araçları çerçevesi Canvas Draw 5 ile işlemlerinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. görsel iletişim uzmanları Karmaşıklıklar veya öğrenme eğrisi olmadan hızlıca tablo oluşturun, özelleştirin ve ekleyin. Verileri doğrudan tablolardan Excel'den veya diğer kaynaklardan kopyalayın. Hücrelerin kenarlarını uyarlayın, ihtiyaçlarınızın boyutu ve görünümü ya da görünmez hale getirin. Marka ve Vektör Çizim Canvas Draw, yaratıcı pazarlama çalışmalarınızı entegre tasarım ortamıyla kolay ve dinamik hale getirir. Geniş bir sembol koleksiyonu, geniş bir dosya uyumluluğu yelpazesi ve gelişmiş düzenleme araçlarıyla tasarımlarını, yazı tiplerini ve dikişsiz markalarını boyayabilir, çizebilir, seçebilir, rötuşlayabilir, renk düzeltebilir ve klonlayabilirsiniz. emlak tasarımı ve bilgisayar destekli Rapor, belirli alanları havaya uçurarak, 3B vektörler ve metin nesneleri oluşturarak, özellikleri izleyerek ve bunları yollara dönüştürerek ve daha pek çok şey için bir alana sahiptir. Endüstride bileşikler oluşturarak, saydamlık efektlerini kullanarak görüntüleri rötuşlayarak ve sektördeki çeşitli araç ve filtre liderleriyle izleyicinize ulaşın. Çizimler ve teknik çizimler çizimleri, kat planları, ölçek çizimleri oluşturun, mimari çizimler ve diğer teknik çizimleri ile tanımı ve yeri ölçmek. Nesneleri kesin konumlar bir araya getirin, merkezi noktalardan çizin, ölçekleri tutarlı bir şekilde hizalayın, boyutları görüntüleyin, etiketler ekleyin, çağrıları ekleyin veya akış şeması çizimleri oluşturun.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

203 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.