Anasayfa » Certificate Templates – Design 2.0.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Certificate Templates – Design 2.0.1 Mac


Hakkında

Sertifikalı Tasarım Şablonları, benzersiz diplomalar, referanslar ve sertifikalar için 160'tan fazla şablondan oluşan mükemmel bir koleksiyondur. Akreditasyon eğitimi vermek, en iyi çalışanlarınızı ödüllendirmek veya tüm zamanların en iyi patronu olmak için patronunuzu tebrik etmek istediğinizde, Grafik Düğüm sertifikaları size beceri ve stille yardımcı olacaktır. Paket tasarım sertifikası şablonlarındaki tüm nesneler yeniden renklendirilebilir, yeniden şekillendirilebilir, taşınabilir veya kolayca çıkarılabilir. Kendi metninizi yazın veya yapıştırın, metin kutuları ekleyin veya silin ve istenirse fontu değiştirin. Stok görüntüleri değiştirmek için fotoğraf ve resimlerinizi ekleyin. Siyah beyazdaki minimalist tasarımlardan canlı ve renkli reklamlara kadar her tasarım mükemmel yaratıcılık ve kullanım kolaylığı sunar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.