Anasayfa » Quixel Mixer 2018.2.4 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Quixel Mixer 2018.2.4 MacOS


Hakkında

Güçlü karıştırma kontrolleri ve doku boyama ile fotogerçekçi malzemeler oluşturun. Tarih materyali için daha sezgisel oluşturma iş akışını yaşayın. Güçlü iş akışı karışımı.  Yeni ve tamamen özelleştirilmiş malzemeler oluşturmak için istediğiniz kadar dokuyu karıştırın ve hızlı bir şekilde benzersiz fiziksel tabakalaşma yüzeyleri oluşturmak için hızlı ve güçlü sistemi kullanın. Kolaylıkla yaratıcı olun ve ürünlerini MEGASCAN dokuları ile birleştirin. 32-bit çoklu resim.  Yaratıcılığınızın çok kanallı Tileable boyama ile akmasına izin verin, aslına uygunluk 8 bit ila 32 bit. Doğrudan Megascans kütüphanesinden özel fırçalar veya fırçalar kullanarak malzeme karışımlarını çizer, boyar ve kontrol eder. Kanal + ihracat paketleme köprüsü.  Kolayca dışa aktarma, özel adlandırma kurallarını ve dolu kanalları bir dosya biçiminde birleştirir. Veya uygulamaların ve canlı bağlantıların tüm güçlü entegrasyonundan yararlanmak için materyallerinizi doğrudan Megascans Köprüsü'nde saklayın. İhracat hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sıfır öğrenme eğrisi Quixel Mixer, sıfırdan alınması çok hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüzey karışımları oluşturun fotogerçekçi dakikalar kolayca ihracat sonuçları verin. Quixel Mixer ile hız veya kaliteden asla ödün vermemelisiniz.  
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

420 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.