Anasayfa » Capture One 23 Enterprise 16.1.0.126 Mac OS
Fotoğraf

Capture One 23 Enterprise 16.1.0.126 Mac OS


Hakkında

Dünyanın en zorlu fotoğrafçılarıyla tasarlanan Capture One, görüntüleme yazılımı profesyonellerinin tercihi. Görüntü düzenleme yazılımında en seçkin seçim! Color Capture One Hakkında Her Şey , olağanüstü renk kullanımı ile ünlüdür. Özel kamera profilimiz sayesinde, tüm RAW dosyalarını doğrudan kameradan parlatın. İster yaratıcı araçlar isterse renk sınıflandırması olsun veya resimlerinizde doğal renkler sağlamak istiyorsanız, Capture One, vizyonunuza ulaşmak için güçlü ve hassas araçlar sağlar. İş akışı ve performans Özelleştirilebilir araç çubuklarından ve klavye kısayollarından grafik hızlandırmayı yakalamak ve anında bağlamak için; Capture One, iş yükünüzü en aza indirmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Kendi çalışma alanınızı tasarlayın ve Capture One'da çalışma yolunuzu bulun. Varlık Yönetimi Varlık yönetimi, bireysel fotoğrafların günlük görüntülerini veya binlerce resim içeren büyük koleksiyonları yönetirken, tüm fotoğrafçılar için önemlidir. Capture One, her türlü fotoğrafçı için araç ve çözümler sağlar, varlık yönetimi basit, hızlı ve etkilidir. Toplam Kontrol Yakalama Bir, görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı dikkate alınarak geliştirilmiştir. Her araç, RAW dosyalarınızdaki tüm bilgileri koruyarak, geri yükleyerek ve optimize ederek, düzenleme sürecinin tüm yönlerini tam olarak kontrol etmek için tasarlanmıştır. Tam kapsamlı araçlar, mükemmel sonuçlar elde etmek için geniş fırsatlar sunar. Ayrıntılar ve mercek profilleri Görüntü kalitesi ve yönetim faktörü ile Capture One, her RAW dosyasını sıkıştırmak ve mümkün olan en yüksek ayrıntıyı sağlamak için geliştirilmiştir. Desteklenen her bir lens, bozulmayı ve düşen ışığı en aza indirmek için doğru araçlar sağlamak üzere uyarlanmış bir lens profili uygular.
Özellikleri

Yeni özellikler ve iyileştirmeler
  • Hız Düzenleme
  • buğuyu gidermek
  • Geliştirilmiş ithalatçı
Genel Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve ince ayarlar
  • HEIF desteği
  • Kolay fırça ayarı
  • Geliştirilmiş performans
  • Beyaz Dengesi Kaydırıcılarında renkli gradyanlar
  • Gelişmiş araç ipuçları
  • Öğreticilere kolay erişim
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü, Apple Silicon (M1) yerel destek
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

711 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.