Anasayfa » Owlet 1.7 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Owlet 1.7 MacOS


Hakkında

Owlet, fiziğe dayalı olarak oluşturucudan bağımsız bir yol ışınıdır. 3B modelleri birçok yaygın biçimde yükleyin, sahne ve malzeme yapılandırmasını oluşturmanıza olanak tanır ve ardından elde edilen görüntüleri ışınlama motoru ile gelecek neslimizi kullanarak işler. Owlet, destek yansıması, kırılma, yüzey altı saçılması, absorpsiyon, ince film paraziti, görüntü tabanlı aydınlatma ve daha fazlasıyla birlikte çok katmanlı bir malzeme sunar. Öte yandan, Owlet, kullanıma hazır 150'den fazla malzeme ve dokudan oluşan büyüyen bir kütüphane ile birlikte gelir, bu nedenle sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. Çok sayıda özelliğe rağmen, Owlet son kullanıcı için kolay bir araç olmaya çalışıyor. Diğer uygulamalarımızda olduğu gibi, öğrenme eğrisi Owlet'inizin ele alınmamasını sağlamak için çok fazla çaba harcadık ve hızlı bir şekilde hızlanmaya başlayabilirsiniz.
Özellikleri

Uygulaması bağımsız  Owlet bağımsız bir uygulamadır. Owlet bağımsız bir uygulamadır, yani yazılım, kişiselleştirilmiş ücretsiz bir uygulamayı veya ticari yazılımı kullanarak 3D düzenlemeyi destekler. Owlet, OBJ, Collada, FBX, 3DS gibi standart 3D formatlarını yükler. 3D editörünüz dışa aktarabilir. 3D editörünüzü bile değiştirebilirsiniz, ancak ne olursa olsun Owlet'e güvenebilirsiniz. Gelişmiş görüntü oluşturma motoru  Owlet, son teknoloji ürünü 3D görüntü ışın işleme motoruna sahiptir. Owlet, teknolojinin durumuna göre bir ışın çekme işleme motoruna sahiptir. Bu, gerçek dünyada olduğu gibi nesnelerden geçen ışığı simüle ettiğimiz anlamına gelir. Doğa-ana ile aynı prensipleri uyguluyoruz, böylece elde ettiğiniz sonuç temelde kendi gözlerinizle gördüğünüzle aynı. Omnipotent malzemeler  son derece özelleştirilebilir malzemeler. Karmaşık çok katmanlı malzemelerimiz, neredeyse ihtiyacınız olabilecek her şeyi yapabilir. Çarpma, gelişmiş yansımalar, ince film etkileşimi, kırılma, emme ve yeraltı saçılma anizotropisi, dosya tabanlı seçenekler, ışık emisyonu, maskeler, gruplar, mükemmel bir sahne yapmak için ihtiyacınız olan her şey.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

148 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.