Anasayfa » Cisdem AppCrypt 4.6.0 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Cisdem AppCrypt 4.6.0 Mac


Hakkında

Cisdem AppCrypt 4.6.0, tek usta olduğunuzdan emin olmak için uygulamalarınızı korumak ve web sitelerini engellemek için tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolaydır. Sadece bir şifre ayarlamak ve uygulamaları ve web sitelerini kilit listesine eklemek yeterlidir, kimse korumalı uygulamalarınıza ve web sitelerinize doğru şifre olmadan erişemez. Mac'inizi başkalarıyla paylaştığınızda meraklı gözler için asla endişelenmeyeceksiniz.
Ayrıca, belirli şifreleme zaman aralıkları ayarlayarak çocuklarınızın uygunsuz zamanda uygulamalardan korunmasını önleyebilirsiniz. Dahası, başarısız denemeleri takip eder ve ön kamera tarafından alınan uygulama adı, tarih, saat, çalışma ve anlık görüntü hakkında rapor sunar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.