Anasayfa » Antivirus One Pro 3.4.4 MacOS
Antivirüs - Güvenlik

Antivirus One Pro 3.4.4 MacOS


Hakkında

Antivirus One Pro 3.4.4v Kişisel siber güvenlik uzmanınız Antivirus One ile dijital cüzdanlarınızı ve anahtarlıklarınızı güvende tutun. Antivirus One, Mac'inizi reklam yazılımlarından, fidye yazılımlarından, casus yazılımlardan ve her türlü kötü amaçlı yazılım saldırısından korumak için canlı antivirüs izleme sunar.

Sadece Trend Micro'daki dünyanın en büyük antivirüs ve casus yazılım aktif izleme laboratuvarı tarafından geliştirilmiştir. Mac'inizi bu güçlü Antivirus One koruma özellikleriyle koruyun:

Özellikleri

1. Gerçek Zamanlı Tarama • Tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. 2. Virüs Taraması • Mac'inizi korumak için virüsü hızla tarayın 3. Virüs Temizliği • Sisteminizin güvenliği ve gizliliği için virüsü tamamen temizleyin 4. Adware Temizleyici • Mac'inizi reklam yazılımlarından ve tarayıcı Hijacker'larından koruyun 5. Gizlilik Temizleyici • Şeffaflığınızı özelleştirin. Web tarayıcısında herhangi bir iz bırakmadan bile görünmez olabilirsiniz 6. Güvenli Arama • Sitenin güvenli veya güvenli olmadığını bildirmek için her bir arama sonucunu Google Arama Motorunda işaretler 7. Web Tehdidi Koruması • Kullanıcıların kimlik avı web sitelerini ziyaret etmesini önler.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

54 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.