Anasayfa » Cisdem OCRWizard 4.3.0 Mac
PDF - Belge

Cisdem OCRWizard 4.3.0 Mac


Hakkında

Gelişmiş Optik Karakter Tanıma (OCR) motorlu Cisdem OCRWizard, 49 dilde herhangi bir PDF'yi, taranmış belgeyi veya görüntü dosyasını (kartvizit resmi dahil) kolayca aranabilir ve düzenlenebilir PDF, Word, Sayfalar, HTML, Excel, Keynote, ve ePub, vb.
Özellikleri

    • Gelişmiş OCR motoru: Daha az bellek kullanır ve metin tanıma üzerinde maksimum kontrol sağlar. Yüklenen bir PDF'nin veya resmin her bölümünü farklı renkte otomatik olarak işaretler. Belirlenmiş sonuçları almak için, 4 seçenekli PDF veya resim dosyalarında daha hassas bir işlem yapabilirsiniz: Seç, Metinleri İşaretle, Resimleri İşaretle ve Tabloları İşaretle.
    • Daha fazla çıktı biçimi ve metin dillerini tanıma: Cisdem OCRWizard, PDF, taranmış belge veya resim dosyalarının belge biçimlerine (PDF, RTFD, DOCX, DOC, XLSX, PPTX, HTML, METİN, ALTO, FB2, EPUB, ODT, SAYFALAR ve KEYNOTE) ve görüntü formatları (JPG, PNG, GIF, BMP ve TIFF). Dahası, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Çince, Almanca, Rusça, Çekçe, Türkçe, Portekizce, Lehçe, Romence, vb. Dahil olmak üzere 49 dilde metni tanıyabiliyordu.
    • Yepyeni kartvizit tanıma modu: Kartvizit tanıma desteği eklemek, müşterilerin bir kartvizitten kartvizit verilerini anında kullanmalarını ve çıkarılan verileri Vcard veya CSV'ye aktarmalarını veya doğrudan Kişiler, Posta, Mesajlar ve AirDrop'ınıza eklemelerini sağlar.
    • Geliştirilmiş görüntü ve dosya işleme: Cisdem OCRWizard, görüntü ve dosya bozulmalarının düzeltilmesine (döndürme, kırpma, ters çevirme, parlaklığı, netliği, kontrastı ve doygunluğu vb. Ayarlama) ve çok çeşitli biçimlere dönüştürebilir.
    • Kullanıcı üretkenliği ve macOS için optimize edildi Sierra: OCRWizard tamamen yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ile güncellendi; Tüm ekran desteği, sürükle ve bırak işlevi ve kolay silme, döndürme vb. Gibi pek çok özellik, herhangi bir macOS Sierra kullanıcısı için net olacak son derece kolay kullanımlı arayüzde uygulanmaktadır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

471 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.