Anasayfa » Cisdem PDFCreator 7.1.0 macOS
PDF - Belge

Cisdem PDFCreator 7.1.0 macOS


Hakkında

Cisdem PDFCreator 7.1.0, Word (.docx), PowerPoint (.pptx), EPUB, Metin, RTFD, HTML, CHM, JPG, PNG, vb. Dosya biçimlerinden kolayca PDF oluşturmak için bir araçtır. Dönüşüm kalitesi yüksektir ve eklenen görüntüler, tablolar ve biçimlendirme gibi öğelerin çoğu orijinal belgeden korunur. Tek bir dosya içeren bir PDF oluşturmakla kalmaz, farklı biçimlerde bir toplu iş dosyası ile birleştirilmiş PDF oluşturabilirsiniz. Tek bir dosyanın kısmi dönüşümü ve toplu dönüştürme de kullanılabilir.
Özellikleri

DOCX, TXT, RTF, PDF'yi PPTX'e dönüştürme Ortak düzenlenebilir belgeleri, PDF'lere dönüştürülerek korunabilir. Yetkisiz inceleme yok! EPUB'dan PDF oluşturun ePub dosyalarınızı daha uyumlu hale getirin ve grafik, tablo, grafik, fotoğraf vb. Karışımlarını destekleyin. CHM'yi PDF'ye dönüştürme Microsoft CHM dosyalarının enfekte olması kolaydır ve bazı cihazlarda açılamaz. Bu sorunları çözmek için bunları PDF'ye dönüştürün. HTML'den PDF alın HTML'yi çevrimiçi ve yerel HTML dosyalarını, sayfa numaralarında kolayca gezinebilen, yedekleme için arşivlenen ve çevrimdışı okuyan PDF'lere dönüştürün. Resminizi kolayca PDF'ye dönüştürün Resimlerinizi kaydetmenin kolay bir yolu (* .ico, * .psd, * .jpeg, * .png, * .gif, * .bmp, * .tga, * .tiff, * .jpg) .
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.