Anasayfa » CollageIt 3 Pro 3.6.8 MacOS
Fotoğraf

CollageIt 3 Pro 3.6.8 MacOS


Hakkında

CollageIt 3 for Mac, Mac OS X'te göz alıcı fotoğraf kolajları oluşturmaya yardımcı olan, kullanımı kolay ve otomatik bir uygulamadır. Herkese birinin fotoğraf koleksiyonunu canlandırma fırsatı vermek için tasarlanmıştır ve birkaç saniye içinde bir set fotoğraflar etkileyici bir kolaj dizisine dönüştürülecek. CollageIt 3 ile kolaj oluşturmak zahmetsizdir. Serbest Modun yeni eklenen kolaj stili ve toplamda 60'tan fazla yepyeni şablon, size daha fazla kolaj yapma olanağı sunar. Artık fotoğrafları doğrudan iPhoto'dan içe aktarabilirsiniz ve düzen oluştururken yüz tanıma özelliği ile fotoğraflarınızı kolajlara sığdırır. Her zamankinden daha iyi, kolajınızın en iyi görünümünü alması için çıkartmalar, çerçeveler ve maskeler mevcuttur. Başyapıtınız bittikten sonra, onu dışa aktarma, yazdırma veya Facebook'ta veya E-posta, iMessage, AirDrop, Twitter ve Flickr aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşma seçeneklerine sahipsiniz. Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için başka iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de yapılmıştır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.