Anasayfa » iClip 5.5.5 b9
Araçlar- Çeşitli

iClip 5.5.5 b9


Hakkında

iClip 5.5.2b1, yalnızca son şey yerine kopyaladığınız her şeyin geçmişini tutmanıza olanak tanıyan öncü çoklu pano ve not defteri aracıdır. iClip, Mac'in Dock'u gibi kolayca erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır. İmlecinizi ekranın kenarına getirmeniz yeterlidir; iClip anında kullanım için açılır. Kısayol tuşlarıyla, sürükle ve bırakla veya yalnızca 1 tıklatmayla öğeleri iClip'in içine ve dışına çıkarın. Saklanan kliplerinizi birden fazla set halinde düzenleyin ve anında yapıştırmaya hazır olmalarını sağlayın. Ortak e-posta yanıtlarına, logolara ve imzalara, kod parçacıklarına ve daha fazlasına yalnızca bir tıklama veya klavye kısayoluna sahip olduğunuzu hayal edin.
Sistem Gereksinimleri

Not: Şimdi OS X 10.10 veya üstü gerekir.
  • iClip şimdi 64 bit bir uygulamadır ve macOS 10.15 Catalina ile çalışmalıdır.
Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

41 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.