Anasayfa » Converter to MP3 4.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

Converter to MP3 4.0.0 MacOS


Hakkında

Converter to MP3, basit ve güçlü bir ses dönüştürücüsüdür. Herhangi bir sesi mp3'e dönüştürmenize, herhangi bir videodaki sesi mp3'e bölmenize olanak tanır. Düzenleme işlevi, sesi kesmenize ve birleştirmenize yardımcı olabilir.
Özellikleri

1.Ses formatlarını destekleyin: wma, aac, mp3, mp2, wav, ogg, ac3, flac, aiff, m4a, mka, ape. 2. Desteklenen video formatları: wmv, asf, xwmv, xwma, avi, mpeg, mpg, rm, rmvb, mp4,3gp, 3g2, mov, qt, mts, mkv, ts, flv, f4v. 3. Sabit bit hızı kodlaması için destek 4. Değişken bit oranlı kodlama desteği 5.Yüksek dönüşüm verimliliği, 8 dakikalık müzik sadece 10 saniyede yapılabilir 6. Kullanımı kolay, basitçe sürükle ve bırak işlemi tamamlayabilecektir 7. Meta verileri otomatik olarak id3tag'e dönüştürün 8. Toplu dönüştürme desteği NOT: DRM şifreli dosyaları DESTEKLEMEZ. Çeşitli çıktı ayarları Sabit bit hızı mp3 formatını destekler Değişken bistat mp3 formatını destekler AAC formatıyla m4a'yı destekler Kayıpsız elma formatında m4a'yı destekler Wave formatını destekler
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10.5 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.