Anasayfa » Cookbook Author Templates 2.0.4 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Cookbook Author Templates 2.0.4 Mac


Hakkında

Cookbook Author Templates 2.0.4   Apple'ın yemek kitabı oluşturma ve yayınlamaya yönelik yeni uygulaması için 30'dan fazla cazip şablondan oluşan bir koleksiyondur. Mükemmel görünümü bulun, metin ve resimlerinizi ekleyin ve kendi kitabınızı iBookstore'da yayınlayın! Yemek Kitabı Yazarı Vurguları - Şablonlar eğlenceli yazılara dayanıyor, bu yüzden metin, grafik ve hatta film eklemek gerçekten kolay. Ayrıca renkleri, yazı tipini veya stilini değiştirerek çalışmalarınızın tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Tek bir tıklatmayla sayfanın herhangi bir yerine metin, grafik, tablo veya resim ekleyin. Lüks tasarım ve çok çeşitli modifikasyon olanakları, basılı kitapların asla yapamayacağı şekilde içeriği hayata geçirmeye yardımcı oluyor!
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.