Anasayfa » Aescripts AEInfoGraphics 2.0.3 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Aescripts AEInfoGraphics 2.0.3 macOS


Hakkında

Bağlı bir elektronik tablodan veya doğrudan gerçek zamanlı önizlemelerle doğrudan girilen verilerden güzel animasyonlu Infographic grafikler oluşturun.
Özellikleri

Önizleme Özelliği Güçlü bir önizleme özelliği bu yeni sürümle birlikte gelir. Son çıktınızı oluşturmadan önce kolayca görebilirsiniz. Birden Çok Veri Kümesi Seçilen grafikler için birden fazla veri kümesi desteği var. Artık iki veri kümesini tek bir grafikte karşılaştırabilirsiniz. Zamanlama Animasyonu ve Kompozisyon süresi ayarlanabilir. Etiketleme Grafiklerde gösterilen etiket türünü ayarlayabilirsiniz (değerler veya yüzdeler) Kaydetme Seçeneği Verilerinizi olduğu gibi tüm ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. Onları istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz.
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.