Araçlar- Çeşitli

CopyQueue 2.6 Mac


Hakkında

CopyQueue, USB sürücülerden kopyalama, ağ paylaşımları, internetten indirme ve FTP sitelerine yükleme gibi dosya aktarımlarınızın kontrolünü elinize almanızı sağlar.

Büyük dosyalar ve yavaş bağlantılar, CopyQueue’nun gerçekten parladığı yerdir. Bir dosya aktarımının tekrar kesintiye uğramasından asla endişelenmeyin, çünkü CopyQueue ile devam ettirebilirsiniz. Dosya aktarımının ne kadar süreceği konusunda asla endişelenmeyin, çünkü istediğiniz zaman duraklatabilir ve daha sonra devam ettirebilirsiniz. Ağınızın etkisini azaltmak ve gözetimsiz aktarımları bir gecede tamamlamak için yerleşik bant genişliği sınırlarını ve zamanlamayı kullanın. Büyük dosyaları düzenli olarak kopyalarsanız, CopyQueue’nun çok değerli olduğunu göreceksiniz.

Özellikleri

  • Birden çok dosyayı macOS’tan daha hızlı ve daha verimli bir şekilde kopyalayın.
  • Yeniden başlattıktan veya ağa yeniden bağlandıktan sonra bile dosya aktarımlarını duraklatın ve sürdürün. Bir transfere haftalar hatta aylar sonra devam edebilirsiniz.
  • Kopyalamaya başladıktan sonra önce hangi dosyaların aktarılacağına karar verin. Hatta bunları boyuta veya kalan süreye göre otomatik olarak sıralayabilir, böylece önce ihtiyacınız olan dosyaların önce tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ağ bağlantısı kesilirse başarısız olan aktarımları yeniden deneyin ve sürdürün.
  • Güvenilmez bir bağlantı kullanıyorsanız, isteğe bağlı olarak her baytın doğru şekilde kopyalandığını doğrulayın.
  • Diğer ağ kullanıcılarının engellenmesini veya kotaların aşılmasını önlemek için ne kadar ağ bant genişliğinin kullanıldığını kontrol edin.
  • Geceleme gibi yoğun olmayan dönemler için büyük transferler planlayın.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.