Anasayfa » WISO Steuer: 2019 9.02.1698 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

WISO Steuer: 2019 9.02.1698 Mac OS


Hakkında

Sadece! Vergi: otomatik olarak çok çalışın, ne kadar ve ne kadar karar verdiğiniz! Vergilerde: ithalat vergileri: çağrılar ve vergiler: nakliye, ifadesinin büyük bir kısmı, bir şey girmek zorunda kalmadan otomatik olarak tamamlanır. Yalnızca bilgileri kontrol edip onaylarsınız. Ve sonra her şey derhal dijital olarak vergi dairesine geçecek. Karmaşık form yok, hatta kağıtsız! WISO yazılımınızı kontrol etmek sizi güvenilir bir şekilde yönlendirecektir ***************************************** ** ******** ************* • WISO vergisi: 2,019, Mac’te bile 2018 vergi beyannamesi - kolay ve etkileyici. • Lisans, beş vergi iadesinin serbest bırakılmasına izin verir. Vergiler ile tam olarak ayarlanabilir: ELSTER ile veya kağıda göndererek. • Çalışanlar, işçiler, memurlar, emekliler, yatırımcılar, mal sahipleri ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm. • En zor konular, program video tarafından kolayca anlaşıldığını açıklar. Ve vergi tasarruf fırsatlarını kullanma tavsiyesiyle. Yasal olarak oldukça. • Tüm konfor: Birçok faydalı asistan ve veri ithal eder. Tabii ki, önceden tamamlanmış vergi beyannamesi (VAST) için belgelerin geri alınması ile. Ve vergi ile daha da rahat: Bühl'ın kurtarılması! Sonuç: Optimum vergi beyannamesi, karmaşık vergi formlarında sorun yok. Ayrıca pahalı bir danışma için paradan tasarruf edersiniz! Bu yalnızca WISO yazılımı ile mümkündür - Tablet ve web üzerinden Vergi İadesi dahil! ************************************************** ************************ • iPad veya web tarayıcısında vergi beyannamenizi kaldırın! • Verileriniz tüm cihazlarda tutarlı. Her zaman ve her yerde. • Ve en iyi kısmı: hepsi satın alma fiyatı WISO vergisinde: dahil. Fazladan hiçbir şey ödemezsiniz! Vergi, WISO vergisi ile çok kolay çalışır: 1. İlk önce, yalnızca sizi ve aile durumunuzu tanımlayın: ikamet yeri, medeni hal, çocuklar vb. 2. Ardından gelir ve giderlerinizi girin: • ücretler, maaşlar, emekli aylıkları, emeklilik maaşları ve işsizlik maaşları gibi • sosyal haklar • iş, serbest meslek veya serbest faaliyet • daire, ev, garaj • faiz, temettü, hisse senedi ve hisse senedi satış fonları . 3. Kişisel durumunuza göre, vergi WISO herhangi bir zamanda vergi dairesinden ne kadar para kazanılabileceğini ve hala vergi tasarrufunu nerede yapabileceğinizi gösterir. 4. Son olarak, program bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz: Bir çelişki var mı? Doğru değerlendirme türünü seçtiniz mi? Gerekli tüm yorumları siz mi yaptınız? Gerçek! Şimdi verilerini vergi dairesine ELSTER'e gönder. Her şey resmen tanındı! Hatta makbuzların sunumu kaydedildi. Yeni vergi ile vergi beyannamesi vermenin en kolay yolu: Bühl'den kargo! Veya: verginizi yalnızca düz kağıda yazdırın. ____________________________________ 2018 vergi beyannamelerinin doldurulması Ocak 2019'dan itibaren ELSTER aracılığıyla mümkündür; Daha önce vergi makamları tarafından kabul edilen beyanlar. Aktivasyon 02.01.2019 tarihinde gerçekleşecektir.

Yeni

Yakında vergi 2018'in son kullanma tarihi geçiyor. Bu güncelleme sizi hedefinize yaklaştırıyor: bütünleşik ELSTER vergisi için modül gelir vergisi + (vergi 01.01.2019'dan itibaren mevcut) + vergiler: çağrı ve VAST - Genişletilmiş Veri Transferi + yatırım geliri: ulusal vergi kesintisi için optimizasyonlar vergi + inceleme: veri toplama ve rafine hesaplamalar + Emlak: Mülkiyet yöneticisinden ithalat, WISO'yu genişletti, kendi kullanımları için veri aktarım nesneleri optimize edildi + vergi Kilise: Giriş kontrolünü iyileştirme + vergi erteleme modelleri: KAP-BET güncellendi formunu görüntüle + Ek SZ güncellenmiş formu

Ücret vergilerinin tahsis edilmesi + Basitleştirilmiş uygulama: Uyarlanmış formların doldurulması + diyetler Yabancı 2019 güncellendi + vergi sınıfının değiştirilmesi: giriş form satırı 38 düzeltildi maaş hesaplayıcısı + Temmuz 2019'dan Yeni Gleitzonenobergrenze / geçiş bölgesi muhasebe fazlası geliri + dosya alma sihirbazı: şablonların ithalatı deftere geçirmesine izin verir + BWA: belirli bir gün oylama döneminde değerlendirme tablosu + mevcut geliri belirleyen tarım ve ormancılık temsili artar genel + Yeni örnek mektup ve atölye çalışmaları + 11/2018 tamamlanan dönüşüm oranları vergi WISO: 2019 hoşunuza gitti mi? Uygulamanın olumlu yorumlar hakkında biz çok mutluyuz!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

383 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.