Anasayfa » dBpoweramp Video Converter R2 Premier 2.0.0.1
Dönüştürücü

dBpoweramp Video Converter R2 Premier 2.0.0.1


Hakkında

dBpoweramp Video Converter, güvenilir, hızlı ve en yüksek kalitede sonuçlar veren video dönüştürme için ilk tercihiniz olmalıdır. Video Converter, 30 milyondan fazla kullanıcının güvendiği kardeş ürünü dBpoweramp Music Converter ile aynı teknolojiye dayanmaktadır.

Video Dönüştürücü
8K, 4K ve HD’yi mp4’e (h264, h265), Windows Media Video, Webm (VP9), Apple Quicktime (mov), AVI’ye dönüştürün.

Toplu Dönüştürme
Tek tıklamayla çok sayıda dosya ve klasör, mp4 veya diğer dosya türlerinde filtreleme. Birden fazla videoyu tek bir video olarak birleştirin.

Yüksek Hızlı Dönüşümler
Tüm CPU çekirdeklerini aynı anda kullanarak kodlayan bir video dönüştürücü mü arıyorsunuz? işi iki kat hızlı sürede halledin. MP4’e (h264, h265) dönüşümleri hızlandırmak için NVidia grafik kartı GPU’nuzu kullanın.

DSP Efektleri
Ölçek veya gürültü giderici gibi efektlerle video ve ses İşlemi dBpoweramp, tam özellikli bir video dönüştürücüdür.

Kötü Amaçlı
Yazılımsız Dönüştürücüler biraz ekstra (casusluk araç çubuğu, Truva atı, kötü amaçlı yazılım veya virüs) ile birlikte gelir, dBpoweramp 15 yıldır hiç bir araya gelmemiştir, yalnızca bir video dönüştürücü isteyenler, yalnızca bu kadarını alırlar. Trojan yok, kötü amaçlı yazılım yok, virüs yok.

Basitlik
dBpoweramp, video dosyasına sağ tıklamak kadar basit olan Windows Gezgini’ne entegre olur >> Dönüştür. Açılır bilgi ipuçlarının tümü, videolarınızın iç kısımlarının ayrıntılarını vererek sağlanır.

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.