Anasayfa » DEFCON 2.0.0.17 MacOS
Strateji

DEFCON 2.0.0.17 MacOS


Hakkında

DEFCON, strateji oyunları hayranı için harika bir sürüş. Tüm insanlığı Dünya'nın yüzünden yok eden dünya çapında, termonükleer bir çatışmadan daha heyecan verici ne olabilir? Yavaşça başlarsın, güçlerini uluslararası sulara dağıtır, radarın altına gizlice girersin. Sonra, DEFCON seviyesi değiştikçe, oyuncuların agresif taktikler kullanmasına ve hatta geleneksel bir savaş başlatmasına izin verilir. Çatışma yavaş ilerler ancak oyun ilerledikçe kaçınılmaz bir şekilde ısınır ve kritik bir seviyeye ulaştığında nihai kitle imha silahları ortaya çıkar. Soyu tükenme için geri sayım başlasın! Bir yeraltı sığınağında derin gizlenmiş bir askeri komutanın rolünü oynuyorsun. Göreviniz - Düşmanınızın sivil nüfusunu başarılı bir şekilde yok etmek ve kendi saldırı saldırı yeteneklerinizi devre dışı bırakmak. Rakibinizin savunmasını yok etmek için savaş gemilerinizi, denizaltılarınızı ve bombardıman uçaklarınızı başlatarak başlayın. İttifaklarınızı bir araya getirin, ancak yalnızca birinin muzaffer kalacağını unutmayın. Sözde müttefiklerinden biri aynı fikri almadan önce, önleyici grevinizi hazırlayın. İhanet etmek için mükemmel anı seçin, rakiplerinizi kıyametli bir termonükleer baraj ile yok edin, ama yanlış anlayın ve onların yıkıcı karşı saldırıları sizi dizlerinize getirecektir!
Özellikleri

- Çok oyunculu oyunlar için çok sayıda oyun modu ile DefCon, saatler süren tekrarlı olmayan oyunlar sunar. - Wargames ve Dr. Strangelove gibi filmlerden esinlenen stilize grafikler çok etkileyici bir atmosfer yaratıyor. - Sayısız strateji yürütmek için kullanabileceğiniz ustalaşması zor, öğrenmesi kolay.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: OS X 10.6.8 + İşlemci tipleri ve hızı: Core Duo 2GHz + RAM minimum: 1GB Video RAM: 64MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

78 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.