Anasayfa » Surviving Mars Evans 32344 MacOS
Simülasyon Strateji

Surviving Mars Evans 32344 MacOS


Hakkında

Survival Mars Evans 32344  Evine Hoşgeldiniz! Kızıl Gezegenle ilgili iddianızı kabul etme ve Mars'ta ilk işleyen insan kolonilerini inşa etme zamanı geldi! İhtiyacınız olan tek şey, arzlar, oksijen, onlarca yıllık eğitim, kum fırtınası deneyimi ve hiçbir yerde ortaya çıkmayan garip siyah küplerin amacını keşfetmeye yönelik yapılabilecek tutumdur. Biraz sprucing ile, burası harika olacak! Mars'ta  hayatta kalmak, Mars'ı kolonileştirmek ve bu süreçte hayatta kalmak için bir bilim kurgu şehir kurucusudur. Koloniniz için bir yer belirlemeden önce kaynaklar ve finansal destek için bir uzay ajansı seçin. Yerleşiminizi şekillendirmek ve genişletmek için daha ayrıntılı yollar açmak için kubbeler ve altyapı oluşturun, yeni olasılıklar araştırın ve dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi, maden minerallerinizi geliştirin veya zor bir günlük çalışmadan sonra bar tarafından rahatlayın. Hepsinden önemlisi, kolonistlerinizi hayatta tutmaktır. Garip, yeni bir gezegende kolay bir iş değil. Üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olacak. Bu yabancı dünyanın gizemlerini açığa çıkarırken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın. Hazır mısın? Mars seni bekliyor
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.9 İşlemci tipleri ve hızları: Minimum Intel Core i3
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6.43 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.