Anasayfa » The Universim 0.0.37 MacOS
Simülasyon Strateji

The Universim 0.0.37 MacOS


Hakkında

Bir türün hikayesi
Oluşturma, araştırma ve ilerleme konusunda liderliğinize dayanan kırılgan ve kaçık bir tür olan Nuggets ile tanışın. Onlara yardım edin, yakında kendi tarihlerini yazmaya yıldızlara başlayacaklar. Her Nugget, kendine özgü özellikleri olan eşsiz bir bireydir. Diğer canlılar gibi, Nugget'lar da hayatta kalabilmek için birkaç hayati kaynağa erişebilmelidir. Bunların arasında içilecek su, yenecek yiyecekler ve mutluluklarını ve yaşam kalitelerini artıracak dinlenme etkinlikleri vardır. Rekreasyonel aktiviteler arasında hava üflemeli olabilir. Uyarılmıştın. Nuggets ile zaman geçirirken, onların doğal, canlılar gibi davrandıklarını göreceksiniz. Kendi düşünceleri ve ihtiyaçları var - hatta zaman zaman kendi kararlarını bile verebiliyorlar. Size, neredeyse kaotik bir karınca çiftliği ile uğraştığınız gibi, yaşayan bir organizma ile etkileşime girdiğinizi hissetmek istiyoruz.
Organik oyun
The Universim'deki gezegenler sadece özenle düzenlenmiş bir grup nesneden ibaret değil; her şey birbirine bağlıdır ve her gezegenin ekosisteminde benzersiz bir rol oynar. Medeniyetiniz kesilen her ağaç, sahip oldukları her kaynak ve avladıkları her hayvan yaşadıkları dünyayı etkileyecektir. Ağaçların ve yüksek kirlilik seviyelerinin bulunmaması, zamanla küresel sıcaklığı artıracaktır; bazı türlerin neslinin tükenmesi. Nuggets'ın kaynakları nasıl topladığını ve kullandığını yönetmek sizin görevinizdir. Varışınızdan milyonlarca yıl önce var olan ekosistemlerde hangi iz bırakacaksınız? Mevcut tüm kaynakları kullanacak ve benzeri görülmemiş bir hızda genişleyebilecek misin, yoksa medeniyetin için düzenli olarak daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı yaratacak mısın? Bunlar, her şeyin birbirine bağlı olduğu yaşayan, nefes alan dünyalardır. Daha önce oynadığınız tanrı oyunlarından farklı olarak size eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Sizin veya medeniyetinizin aldığı her kararın sonuçları olacaktır.
Bildiğiniz gibi doğa
Universim'de doğa her zamanki gibi harika ve tahmin edilemez. Her gezegen, medeniyetinize meydan okuyacağınız kesin sürprizlerle gelir. Yollarında her şeyi tüketen kasırgalardan, medeniyetinizi ikiye bölmekle tehdit eden gök gürültülü depremlere. Doğaya kötü davranırsanız, ne kadar acımasız ve affedilmez olabileceğini size gösterebilir. Karşılaştığınız her gezegenin benzersiz bir göbek altı olacaktır. Bazı gezegenler sakin ve kaynaklarla dolup taşar, bazıları ise çorak ve tehlikelidir. Orada dikkatli ol! Gece ve gündüz arasındaki döngü kadar basit bir şey önemli bir rol oynayabilir. Yabani hayvan saldırıları, sık sık sıcaklık düşüşleri olduğu gibi geceleri daha yaygındır. Gündüz, dünyanın sertliğinden biraz daha fazla güvenlik sunar. Dört mevsim tam bir döngünün eklenmesiyle, bir gezegenin biyomları önemli ölçüde değişebilir ve Nugget'ların vaktinden hazırlıklı olmadan acımasız kışları yaşamasını çok zorlaştırabilir.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.9.0 İşlemci tipleri ve hızları: Dört çekirdekli RAM minimum: 6 GB Dil : İngilizce, Deutsch, español, français, Brezilya Português, Türkçe, русский, 中文 (简体), 한국어
İndirme Linkleri

Turbobit

988 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.