Anasayfa » Delicious Library 3.8.3 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Delicious Library 3.8.3 MacOS


Hakkında

Kitaplarınızı, filmlerinizi, müziklerinizi, video oyunlarınızı, elektronik cihazlarınızı ve daha fazlasını kataloglayın. Delicious Library, akıllı bir envanter oluşturmanıza, arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve koleksiyonunuza dayalı kişiselleştirilmiş öneriler almanıza yardımcı olur. Tarama kolaydır:  web kameranızın barkodunu durdurun ve dijital raflarınızdaki öğeler şaşırtıcı 3D ile görünmeye başlayın. Makalelerinize puan verin, önceden görün veya yalnızca otomatik olarak indirilen ayrıntılı bilgilerin keyfini çıkarın.  Neye sahip olduğunuzu bilin ve sevdiğiniz diğer şeyleri keşfedin: Delicious Library, akıllı öneriler oluşturmak için istek listenizi, niteliklerinizi ve arkadaşlarınızı entegre eder. Bir arkadaşın tavsiye ettiği bir öğeye sahipse, Delicious Library ödünç alabilmeniz için işaretler.  Hayatınızı arşivleyin iTunes arşivinizle fiziksel koleksiyonunuza gidin. Koleksiyonunuzu tek tıklamayla web'de yayınlayın, üç tıklamayla satışa hazır hale getirin ve sahip olduğunuz herhangi bir şeyin değerli olup olmadığını keşfedin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

86 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.