Anasayfa » Snipper App 1.4.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Snipper App 1.4.0 MacOS


Hakkında

Snipper App, yalnızca günlük çalışmalarınızı, kod parçacıklarını ve yaşam geliştiricide iyi bir yardımcınızı not almak için benzersiz bir araç olmayı amaçlayan MacOS Swift4 için özel olarak oluşturulan yerel kod parçalarının bir yöneticisidir. İCloud depolamasıyla, parçalar bulutta Apple Kimliğinizle birlikte depolanır ve kullanıcı verilerini farklı bilgisayarlardaki birden fazla uygulama arasında senkronize etmenize olanak sağlar. Parçalarınızı makine çalışmasında ve aynı zamanda kişisel olarak paylaşmak istediğinizde gerçekten faydalıdır. Snipper, çoklu depolamayı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır ve desteklenen sürümler gelecek sürümlerde genişletilecektir. Yerel depolama, yalnızca yerel parçaları depolamak için tasarlanmıştır. ICloud depolaması özel bir veritabanı kullanır. Yalnızca kullanıcı bu verilere, iCloud hesap cihazınızla birlikte kimlik doğrulaması yaparak erişebilir. Snipper, ilk uygulama çevrimdışı olarak tasarlandı ve uygulandı, böylece iCloud depolama alanı, onunla çalışırken sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirmez. Editör, geliştiricinin gereksinimlerine uyacak şekilde oluşturulmuştur.
Özellikleri

Anahtar özellikler: Sözdizimi vurgulayan düzenleyici.  Birden fazla programlama dilini destekler.  Farklı tipte depolama  açık ve koyu temaları dahildir. Depolama: Yerel Depolama  Depolama iCloud Gibi özellikleri destekler: Görünmez karakterleri görüntüler.  Satır numaralarını gösterme  Sekmenin boyutunu özelleştirme  Sekmeler yerine boşluk ekleme.  Yazı tipi özelleştirme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.