Anasayfa » DoYourData Start Menu Professional 4.7 Mac
Araçlar- Çeşitli

DoYourData Start Menu Professional 4.7 Mac


Hakkında

DoYourData Start Menu Professional 4.7, OS X için akıllı ve kapsamlı bir başlat menüsü / görev çubuğudur. Windows'ta bulunana benzer bir başlangıç ​​menüsüdür, ancak Windows başlangıç ​​menüsünden çok daha güçlüdür. DoYourData Başlat Menüsü, uygulamalara, sık kullanılan işlevlere, disk yönetimine ve diğer görevlere, gereksiz dosyaları kaldırma, kapatma / yeniden başlatma vb. İşlemlere kolay erişim sağlar
Özellikleri

Uygulamalar Listesi - DoYourData Başlat Menüsü, Mac'inizdeki tüm uygulamaları listeler: istediğiniz uygulamaları kolayca arayabilir, bulabilir ve açabilirsiniz. Görev Yöneticisi - Sisteminizi hızlandırmak için bellek ve CPU kullanımını kontrol edin, görevleri yönetin ve gereksiz uygulamaları kapatın. Önemsizliği Temizle - İndirmeleri ve Çöpleri temizlemek için 1 tıklama. Başlangıç ​​Öğelerini Yönet - Başlangıç ​​öğelerini kontrol edin ve önyükleme hızını artırmak için gereksiz olanları kaldırın. Ayrıca yeni başlangıç ​​öğeleri eklemenizi sağlar. Disk Yöneticisi - Diskleri ve aygıtları yönetin: diskleri ve harici sürücüleri, USB'leri, dijital kameraları ve kart depolama ortamlarını biçimlendirin. Hızlı Ziyaret - Kısayolları kullanarak klasörleri ve sık kullanılan işlevleri hızla görüntüleyin. Diğer Özellikler - Kapatma / yeniden başlatma / uyku düğmesi; Sesi, parlaklığı ve arka planı kolayca yönetin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.