Anasayfa » Drawful 2 07.10.2019 MacOS
Strateji

Drawful 2 07.10.2019 MacOS


Hakkında

Hit parti oyunlarının arkasındaki ekip Fibbage, Quiplash ve SİZİ JACK'İ BİLMİYORUM Drawful 2'ye korkunç çizimler ve komik yanlış cevaplar oyunu sunuyor! “Tüyler ürpertici kaplan” veya “harika bir gün geçiren iki anne” gibi komik ve zorlu şeyler çizmek için telefonunuzu veya tabletinizi kullanın. Oyuncular (muhtemelen korkunç) çizimin gerçekte ne düşündüğünü yazarlar ve sonra herkes - hatta binlerce oyuncunun izleyicisi bile - doğru cevap olduğunu düşündüklerine oy verir. Drawful 2, herkesin oynayabileceği ve tadını çıkarabileceği bir parti oyunudur! Drawful 2, arkadaşlarınızla esprilerle dolu garip oyunlar bile yapmak için kendi kullanıcı tarafından oluşturulan istemlerinizi ekleme yeteneği ve akış için genişletilmiş araçlar içerir. Not: Bu oyun yerel çok oyunculu, ancak uzak oyuncularla akışların tadını çıkarabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OSX 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

87 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.