Anasayfa » The Jackbox Party Pack 2 Mac
Strateji

The Jackbox Party Pack 2 Mac


Hakkında

Parti oyunu olgusunun devamı Jackbox Parti Paketi, BEŞ taze, kaburga gıdıklayan parti oyunları! Kutuda oyun gecesi isyanı… kutu olmadan!
  • Fibbage 2 (2-8 oyuncu) : Orijinalin 2 katından fazla, 500'den fazla yepyeni soru ile kaçak blöf oyunu! Artı deFIBrillator gibi yeni özellikler!
  • Earwax (3-8 oyuncu) : Sizi kahkahalarla kulaklarınıza bırakacak duygusuz ses efektleri oyunu! İnek moo? Büyük patlama? Yoksa küçük osuruk mu? Hangisini seçmeli?
  • Teklifler (3-6 oyuncu) : Tam telefonunuzda veya tabletinizde çizdiğiniz saçma sanat müzayede oyunu. Oyuncularınızın kendileri tarafından çizilen garip sanat eserleri için rakiplerinizi geride bırakın ve bu garip rekabetçi müzayede oyununu kazanın! Aceleci olma!
  • Quiplash XL (3-8 oyuncu) : Quiplash, Quip Pack 1 ve 100'den fazla yepyeni bilgi istemi içeren her şeyi söyleyen, bağırsak bozucu Quiplash XL!
  • Bomb Corp. (1-4 oyuncu) : Bir parti oyununun bomba etkisiz hale getirici tırnağı! Bomb Corp.'da stajyer olarak, işlerinizi sürdürmek için ofiste rastgele bombaları etkisiz hale getirmelisiniz. Muhtemelen öleceksin, ama iyi bir iş deneyimi olacak!
Oyuncular, telefonlarını, tabletlerini ve hatta bilgisayarlarını denetleyici olarak kullanarak oynarlar ve bu da onu kolay bir parti başlatıcısı haline getirir. Ekstra kontrolöre gerek yok! Ve seyirciler seyirci üyeleri olarak oynayarak bazı oyunlara katılabilir ve onları etkileyebilir!
Sistem Gereksinimleri

OSX 10.12+ veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

640 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.