Anasayfa » DrawOutX 2.0.1 Mac
PDF - Belge

DrawOutX 2.0.1 Mac


Hakkında

DrawOutX 2.0.1 esnek düzen ile çok sayfalı belgeler oluşturmak için kullanışlı bir programdır. Yol nesnelerini (varsayılan ve özel şekiller, serbest çizgiler veya karışımdaki çizgiler ve eğriler) çizin ve ayarlayın, istediğiniz yere metin yazın veya yapıştırın, çeşitli filtrelerle ölçeklendirilebilen ve değiştirilebilen görüntüler sürükleyip bırakın, basit tablolar ekleyin, tarih bas & sayfa… Sonunda belgenin tamamını veya bir kısmını çeşitli görüntü biçimlerinde (pdf, tiff, jpeg, png, icns) dışa aktarın. Ayrıca mevcut görüntü dosyalarıyla başlayabilir ve yukarıda açıklanan nesneleri ekleyebilirsiniz. Sadece çoklu amaçlar için kullanışlıdır!
Özellikleri

• yazma, yapıştırmak veya belgelerde sürükle-bırak metin yerde • sürükle & bırak görüntüleri her yerde belgelerde, • Her nesnenin çeşitli özelliklerini ayarlamak, • özellikle nesneleri tüm sırasını kontrol , • PDF'yi resim olarak içe aktarın ve metin ve şekiller veya isteğe bağlı şekillerde klip parçaları ekleyin, • sayfaları ekleyin, taşıyın veya silin ve resim dosyalarını birleştirin, • belgelerin tamamını veya bir bölümünü resim dosyası olarak dışa aktarın,…
Sistem Gereksinimleri

OS x 10.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.