Anasayfa » Records 1.6.8 Mac
Ofis PDF - Belge

Records 1.6.8 Mac


Hakkında

Records 1.6.8, Mac için şimdiye kadar tasarlanan en yenilikçi kişisel veritabanlarından bir tanesi. Bu kullanımı kolay veritabanı oluşturma ve yönetim aracında, en sevdiğiniz filmlerden müşteri faturalarınıza kadar her türlü bilgiyi toplamanıza ve düzenlemenize olanak tanır.
Özellikleri

WYSIWYG Editor - İnanılmaz derecede kolay, sürükle ve bırak form ve veritabanı oluşturma - Visual Editor, formlarınızın düzenini ve tasarımını özelleştirmenize olanak sağlar - Güçlü hizalama kılavuzları, görsel olarak çekici formlar tasarlamanıza yardımcı olur - Önceden veritabanı tasarımı veya kodlama bilgisi gerekmez Çok Yönlü ve Ölçeklenebilir - Resimler, kişiler ve URL'ler dahil olmak üzere 15 adet tümüyle yapılandırılabilir form alanı - Ülkeler, para birimleri veya kredi kartı satıcıları gibi önceden doldurulmuş birkaç listeden birini kullanın - On binlerce kaydın bulunduğu veritabanlarını destekler - Kendinizinkini oluşturun formlarınızı seçin ve göz alıcı renk temanızı seçin - Tam metin araması, verilerinizi anında bulmanıza yardımcı olur Dışa Aktar ve Yedekle - Verilerinizi kolayca dışa aktarın ve yedekleyin - Şablonları arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla dışa aktarın ve paylaşın
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.