Anasayfa » SimCity Complete Edition 1.0.2 macOS
Simülasyon

SimCity Complete Edition 1.0.2 macOS


Hakkında

Tüm zamanların en büyük şehir simülatörü olan SimCity'nin en yeni sürümünü yaşayın . Bu Komple Sürümü genişletilmiş bir çekirdek oyun PLUS ile doludur :
  • SimCity: Yarının Genişleme Paketi Şehirleri
  • Lunapark
  • Zeplin Takımı
  • Kahramanlar ve Kötüler Seti
  • Fransız, İngiliz ve Alman Şehir setleri.
Arzu ettiğiniz şehri yaratın ve şehrinizi ve içindeki Sims'i şekillendirecek seçimler yapın. Sanayiye veya tüketiciliğe odaklanın ve ekonominiz artacaktır - ancak Sims'in kirlilik yayıldıkça sağlığının pahasına. Yeşil teknolojiyi uygulayın ve daha yüksek vergi ve işsizlik riskiyle Sims'in hayatını iyileştirin. Seçim senin. Oyunu oynarken sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen support.aspyr.com adresini ziyaret edin. Müşteri Destek ekibimiz mutlu ve yardım etmeye istekli. Görüşleriniz daha iyi oyunlar yapmamıza yardımcı oluyor.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.15 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.