Araçlar- Çeşitli

Dropzone 3.8.0 Mac


Hakkında

Dropzone 3.8.0, dosyaları kopyalayıp taşımayı, uygulamaları açmayı ve birçok farklı hizmetle dosya paylaşmayı daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Dropzone 3, daha önce kullandığınız hiçbir şeye benzemeyen benzersiz ve şaşırtıcı bir uygulamadır.
Her ayrıntıya fanatik bir dikkat gösterdik ve OS X’in ayrılmaz bir parçası gibi görünen ve hissedilen bir uygulama geliştirdik.

Dropzone, güçlü bir komut dosyası API’sı ile birlikte gelir ve küçük bir programlama bilgisi ile eylemlerinizi değiştirebilir veya hatta tamamen yenilerini oluşturabilirsiniz. Bu, Dropzone’a sınırsız genişletilebilirlik ve fayda sağlar. Her zaman yeni eylemler düşünüyoruz, böylece Dropzone zamanla daha da kullanışlı olacak.

Drop Bar, Dropzone 3’te daha sonra ihtiyacınız olacağını bildiğiniz dosyaları saklamayı kolaylaştıran yepyeni bir özelliktir. Sadece dosyaları hedefe bırakın ve kullanmaya hazır olana kadar oraya yapışırlar. Hatta dosya gruplarını yığınlar halinde birleştirebilir ve daha sonra bunları bir Dropzone eylemine veya başka bir uygulamaya bırakabilirsiniz.

Özelleştirilebilir eylemler ızgarasını istediğiniz şekilde ayarlayın ve ihtiyaçlarınız değiştikçe farklı eylemlerde değişiklik yapın.

Özellikleri

 • AirDrop entegrasyonu, herhangi bir uygulamadan dosya veya klasör bırakmanıza ve bunları ağ üzerindeki diğer Mac’lerinizle paylaşmanıza olanak tanır.
 • İmgur entegrasyonu, görüntüleri hızlı bir şekilde paylaşmanızı ve yapıştırma için bir bağlantı almanızı sağlar. Bir Imgur albümü oluşturmak için birden fazla görüntüyü bırakmanıza bile izin verir. Bir Imgur hesabı olsun veya olmasın kullanabilirsiniz ve kurulum hazır ve kullanıma hazır.
 • Uygulamaları açın, dosyaları taşıyın ve kopyalayın.
 • FTP ve Amazon S3 ile yükleyin.
 • ImageShack, TwitPic ve diğerleri gibi eklenti eylemlerini indirin ve yükleyin.
 • Tüm yeni OS X paylaşım hizmeti entegrasyonunu kullanarak Twitter, Flickr, Facebook veya Mesajlar ile paylaşın.
 • Bildirim Merkezi bildirimleri, işlemlerinizin ne zaman bittiğini size bildirir.
 • Güçlü çoklu görev motoru, birden çok görevi aynı anda çalıştırmanıza ve her birinin ilerlemesini yeni ve geliştirilmiş ızgara içi görev durumu alanında izlemenize olanak tanır.
 • Yeni animasyonlu menü öğesinde görevlerin bir bakışta nasıl ilerlediğini görün.
 • Sürükle ve bırak yöntemiyle işlemlerinizi hızla yeniden düzenleyin.
 • Izgaraya Ekle alanına sürükleyip bırakarak uygulamaları, klasörleri veya eylemleri ızgaraya kolayca ekleyin.
 • Güncellenmiş ve büyük ölçüde geliştirilmiş Ruby API’sını kullanarak kendi eylemlerinizi geliştirin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.