Anasayfa » Dungeons 3 Mac OS X
Strateji

Dungeons 3 Mac OS X


Hakkında

Karanlık Elf rahibesi Thalya'yı yüzey ağacının kabarık debriyajlarından çekerek baş teğmen olarak cezalandırarak Dungeon Lord yeraltı iniğinin sınırlarından fetih kampanyasını yönlendirmenin bir yolunu bulmuştur. Cephedeki Thalya ve birliğin kendisini destekleyen kötü güçleri ile oyuncular, kitapta bulunan her numarayı, bir zamanlar ve dünyanın her yerinde, yeryüzündeki en iyi insanları kullanmak için kullanacak! Çok sayıda oda, tuzak ve yapılardan benzersiz bir yeraltı zindan oluşturarak karanlık tarafınızı ortaya çıkarın. Orklar, succubae, zombiler gibi çılgın yaratıklardan ve çok daha fazlasını seçerek dünyanın gördüğü en korkunç orduyu kaldırın. Sonra, güçlerinizi inşa ettikten sonra, karanlıklıktan çıkın ve ordunuzu, yeryüzünü bozacak olan yeryüzünün ışığına yönlendirin ve belli belirsiz, kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu biçimli şeyleri gönderin. Ve Dungeons serisi için bir ilk olarak, rastgele oluşturulmuş düzeyler yaşayın; böylece hiçbir iki oturum aynı olmaz - hiçbir kötülük için hiç bitmeyen eğlenceler.
Sistem Gereksinimleri

OS version: Mac OS X 10.11.x Processor type(s) & speed: 2.8 GHz RAM minimum: 8 GB Video RAM: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 1024MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD Radeon HD 7000 series and NVIDIA GeForce GTX 600 series)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.21 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.