Anasayfa » Duplicate Manager Pro 1.3.4 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

Duplicate Manager Pro 1.3.4 Mac OS


Hakkında

Duplicate Manager Pro, Çoğaltılmış fotoğrafları, video Çoğaltılmış, Çoğaltılmış ses parçalarını, çoğaltılmış belgeleri, Çoğaltılmış diğer dosyaları algılar, yönetir ve ortadan kaldırır. Kullanımı ve işletim hızı kolay - bunlar uygulama kavramıyla ilgili temel ilkelerdir.
Özellikleri

- Büyük hacimli dosyalar ile çalışmak üzere optimize edilmiştir. Minimum hafıza. - Otomatik programlanmış tarama her gün, her hafta veya planlanan zamanda bir kez. - Gelişmiş Arama gruplarını ve seçilen grubun elemanlarını çoğaltın (isim başlıyor, yol içeriyor, yol ve isim içeriyor…). - Yinelenen grupların sınıflandırılması ve seçilen grubun öğeleri. - Her tarama işinin ayarları: - Kopyala Çöp Kutusu'na taşı veya hepsini kalıcı olarak kaldır. - Silinen kopyaların yerine bir takma ad oluşturma becerisi. - Tarama dosyası için minimum boyut. - dışlama listesi düzenlenebilir dosyalar, klasörler, dosya türleri (gizli klasörler, dosyalar ve diğer adlar dosyası dahil). - Dosya türlerini taramak için paket türlerini yapılandırma yeteneği (diğer paketler klasör olarak taranır). - Yönetici dosyalarını yönetici haklarıyla kaldırın. - Uygulama penceresini kompakt gösterge analiz sürecinde dönüştürme yeteneği. - Entegre veya harici “QuickLook” kullanarak dosyaları önizleyebilirsiniz. Birden fazla dosya görüntüleme yeteneği (karşılaştırma modu adı kullanıldığında faydalıdır). - Herhangi bir araştırma çalışmasını kopyalayın, ekleyin, silin, taşıyın. - “Sürükle ve Bırak” modunu destekler. - Dosya yolundaki herhangi bir dosyaya veya klasöre hızlıca atlama yeteneği.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.