Araçlar- Çeşitli

DVD-Cloner 2020 7.10.716 MacOS

Hakkında

DVD-Cloner 2020 7.10.716  dünya çapında Mac için en iyi DVD kopyalama yazılımının en güncel neslidir. Mac’te DVD filmlerini kayıpsız kalitede kopyalamanızı / klonlamanızı / yazmanızı sağlar. Yeni arayüzler Mac için DVD kopyalamayı eskisinden çok daha kolay hale getiriyor.

Ayrıca, DVD filmleri kısıtlama olmadan kopyalamak için CSS, RE, RCE ve bölge kodları gibi çeşitli DVD kopya korumalarını kaldırabilir. Ayrıca, orijinal DVD diskinizi tekrar kullanmadan, yanmış DVD’den başka bir kopyasını özgürce yapabilirsiniz.

Mac için DVD-Cloner mükemmel 1: 1 DVD kopya, film tam kopya, sadece film kopya, bölünmüş kopya ve film özelleştirilmiş kopya yapabilirsiniz. Yenilikçi UMT ™ ile en yeni DVD filmleri kolaylıkla yedekleyebilir. Ayrıca, DVD diskini başka bir boş DVD diskine veya sabit diske gelecekte VIDEO_TS klasörü veya bir ISO dosyası olarak kopyalamayı destekler.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64-bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

26 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.