Anasayfa » Dynaper – Dynamic Wallpapers 13.5 MacOS
Fotoğraf

Dynaper – Dynamic Wallpapers 13.5 MacOS


Hakkında

MacOS Mojave, Catalina ve Big Sur'da kendi dinamik masaüstü duvar kağıdınızı (zaman kaydırma / güneş değiştiren / aydınlık ve karanlık) oluşturun. Fotoğrafçılar için geniş renk yelpazesine tam destek. Dynaper, gün boyunca değişen yerel bir zaman / güneş değiştiren / açık ve koyu HEIC duvar kağıdı oluşturmayı kolaylaştırır. Dynaper tarafından yapılan duvar kağıtları macOS Mojave & Catalina & Big Sur tarafından desteklenir ve Sistem Tercihlerinde duvar kağıdı olarak ayarlanabilir. Görsellerinizi sürükleyip bırakın ve her bir görsel için görüntüleme süresini değiştirin. Dynaper, görüntü EXIF ​​meta verileri içeriyorsa veya dosya adında bir zaman soneki içeriyorsa zamanı otomatik olarak değiştirecektir. Otomatik önerme özelliğini kullanarak hızlı bir zaman değişikliği için. Güneşi değiştiren duvar kağıdı için dışarı aktarabileceğiniz Solar Wizard'ı çalıştırın. Bir görüntünün Dynaper dışına sürüklenmesi, manuel HEIC oluşturma için kullanılabilecek normalleştirilmiş zaman ve parametreleri içeren, zaman kaydırmalı bir metin oluşturacaktır.
Özellikleri

Yardımcı araçlar:

  • zaman yardımcısı (zamanı normalleştirilmiş zamana dönüştür)
  • güneş yardımcısı (konumu güneş verilerine dönüştür: rakım ve azimut)
  • güneş sihirbazı (birçok konumu güneş verilerine çevirin: rakım ve azimut)
  • HEIC meta verileri (duvar kağıdı görüntüsü için kullanılan HEIC meta verilerini görüntüleyin)
  • Açık ve Koyu Duvar Kağıdı Oluşturun (görünüm değişikliğine otomatik olarak uyum sağlayan duvar kağıdı)
  • hareketsiz görüntü yardımcısını çıkar (Koyu / Açık görünüm meta verilerini dinamik duvar kağıdı görüntüsünden kaldırır)
Solar Wizard'a üst menüden (Utilities-> Solar Wizard) erişilebilir.

Otomatik Zaman Dedektörü:

Zaman kazanmak için Dynaper, dosya adınızdaki veya meta verilerinizdeki zaman damgalarını otomatik olarak tanır. Dosya adınızın geçerli bir zamanı yoksa Dynaper, geçerli bir zaman bulmak için EXIF ​​meta verilerine (oluşturma tarihi) bakacaktır. Dosya adınızı HH_mm sonekiyle ekleyin, burada "H" saati ve "m" dakikayı temsil eder. Algılama için 24 saatlik format kullanılıyor ve dosya adının son 5 karakteri kontrol ediliyor.

Geçerli dosya adları örneği:

  • image001_16_45.jpg
  • image001_16_45
  • screenshot_16.45.05.jpg
  • ekran görüntüsü_16.45.05

Geniş renk gamına sahip renkler:

Geniş renk yelpazesine sahip renkli cihazlar, daha canlı ve gerçeğe yakın tonlar görüntüler. Bu, son Apple cihazlarının tümü bu renkleri görüntüleyebildiğinden, geniş renk gamıyla çekilmiş resimler sağlamanız en iyisidir. Görüntüleri sRGB renk profili veya P3 ekran renk profili ile sağlasanız da, Dynaper sizin için en iyi renk profilini otomatik olarak seçecektir. Web'de oluşturulan dinamik duvar kağıtlarının geniş renk gamını desteklemediğini unutmayın.

Hareketsiz görüntüler:

Dynaper, dinamik duvar kağıdını hareketsiz koyu bir görüntü ve sabit açık bir görüntü ile dışa aktarma yeteneğine sahiptir. Bir seçenek, açık veya koyu resmi seçmek için tablo görünümüne sağ tıklamaktır. Diğer bir seçenek, dışa aktarma sırasında hareketsiz görüntüleri seçmektir. MacOS Catalina'dan bu yana, sistem koyu görüntüde koyu hareketsiz görüntüyü tercih edecektir. Bu özellik tercihlerde etkinleştirilmelidir (hareketsiz görüntüler ekleyin).

Açık / Koyu duvar kağıdı:

Araçlardan biri duvar kağıdının görünümünü oluşturabilir. Bu duvar kağıdı, mevcut macOS görünüm moduna otomatik olarak uyum sağlar. macOS, gün doğumundan sonra açık renkli duvar kağıdını otomatik olarak seçecek ve gün batımından sonra karanlığa değiştirecektir. (Konum hizmetlerinin etkinleştirilmesini gerektirir, aksi takdirde gün doğumu / gün batımı zamanı saat dilimine göre belirlenir) Lütfen dışa aktarılan HEIC görüntülerinin bir filigran içerdiğini unutmayın. Filigranı kaldırmak, uygulama içi satın alma ile mümkündür.

Görüntü görüntüleme süresi örneği:

1. 00:05 AM- 01:00AM ( 00:05 saatleri için) 2. 01:00 AM- 03:00AM ( 01:00 saati için) 3. 03:00 AM-04:00AM (03:00 için) 4. 04:00 AM-00:05AM (04:00 saatleri için)
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

26 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.