Anasayfa » EagleFiler 1.9.2 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

EagleFiler 1.9.2 Mac OS X


Hakkında

Mac'inizdeki notları, e-postaları ve web sayfalarını toplayın ve anında arayın. EagleFiler bilgilerinizi daha kolay yönetir. Postaları, Web sayfalarını, PDF dosyalarını, kelime işlem belgelerini, görüntüleri ve çok daha fazlasını arşivlemenizi ve aramanızı sağlar. Çeşitli kaynaklardan bilgi toplamak için kullanın. Standart üç bölmeli bir arabirim kullanarak farklı dosya türlerini inceleyin. Bunları klasörler halinde düzenleyin ve etiketler ve notlar ile yazın ya da her şeyi bir klasörde bırakın ve canlı arama özelliğini kullanarak ihtiyacınız olan bilgileri işaretleyin. EagleFiler kütüphanesini Finder formatında kaydettiğinden, diğer favori Mac uygulamalarınızla sorunsuz bir şekilde çalışır.
Özellikleri

  • Tek bir tuş ile Web sayfalarınızın miktarı, e-postaları veya Mac'inizdeki herhangi bir dosya.
  • EagleFiler bunları açık bir biçimde saklar: diğer uygulamalarınız için tamamen erişilebilen normal dosya ve klasörler.
  • İsteğe bağlı: Dosyaları şifreler, etiketler, notlar, renk kodlu etiketler ve diğer meta veriler ekleyin.
  • Klasöre veya etikete göre göz atın veya ihtiyacınız olan bilgileri bulmak için canlı arama veya akıllı klasörleri kullanın (Spotlight'tan daha hızlı).
  • Doğrudan EagleFiler basitleştirilmiş arayüzünde belgeleri görüntüleyin, düzenleyin veya oluşturun ya da başka bir uygulamayı kullanarak düzenlemek için çift tıklayın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

72 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.