Anasayfa » Smart Converter Pro 2.4.2 MacOS
Dönüştürücü

Smart Converter Pro 2.4.2 MacOS


Hakkında

Meta veri bilgi filmleri ve televizyon dizisi, altyazı, izleme klasörü ve toplu dönüştürme ile en hızlı video dönüştürücü App Store. Smart Converter Pro 2 hepsine sahiptir.  Kullanımı çok kolaydır - sadece video veya ses dosyalarını Smart Converter Pro'da sürükleyin, önceden ayarlanmış bir çıktı seçin ve dönüştürün. Smart Converter Pro dosyalarınızı tarar ve yalnızca dönüştürülmesi gereken bitleri dönüştürür. Bu daha az bekleme süresi ve yüksek kaliteli dönüşüm demektir. 
Özellikleri

* İzleme klasörleri - izlenen klasörlerinizi etkileyen her şeyi çevirin  * Film ve TV bilgileri - otomatik olarak Filmleriniz hakkında önemli bilgiler ekleyin   * Altyazılar - başlıklar, altyazılar ve hatta harici altyazılar şarjı web ekleyin!  * Ses izler - Filmlerinden herhangi birini veya tümünü ses parçaları dahil   kuyruk ve tek seferde istediğiniz kadar dosya dönüştürmek - * Toplu işlem   * Set hedef - karar vermek nereye dönüştürülen dosyaları   * iTunes dönüştürülen dosyaları göndermek için karar verin   * AC3 ve DTS, ses geçişi ve dönüşümünü çevreliyor 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.