Araçlar- Çeşitli

Window Focus 1.0.8 macOS


Hakkında

Window Focus, neyin önemli olduğuna odaklanmanıza yardımcı olan süper kullanışlı ve güzel bir uygulamadır. Uygulama, mevcut çalışma penceresini vurgular ve diğerlerini arka planda karartır.

Mac’inizde elinizdeki bir göreve konsantre olmak istiyorsanız, Window Focus kesinlikle gerekli bir uygulamadır. Şu anda üzerinde çalıştığınız ve açık olan pencereyi vurgulayarak, diğer tüm arka plan pencereleri karartılır, bu da neden oldukları dikkat dağınıklığını en aza indirir ve üretkenliğinizi artırmaya yardımcı olur.

Özellikleri

  • Açtığınız mevcut uygulama penceresini vurgulayın
  • Arka planda tüm uygulamaları ve pencereleri karartın
  • Bindirme renk tonunu istediğiniz herhangi bir renge ayarlayın
  • Bir ayarlayıcı ölçeği kullanarak bindirme opaklık seviyesini kontrol edin
  • Açtığınız bir uygulamadaki tek pencereyi veya o uygulamadaki tüm pencereleri vurgulama ve arka planda açık olan diğer tüm uygulamaların pencerelerini karartma yeteneği
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.9 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.