Anasayfa » Epubor Converter Ultimate 3.0.10.823 Mac OS
Dönüştürücü

Epubor Converter Ultimate 3.0.10.823 Mac OS


Hakkında

Epubor Ultimate, EPUB, PDF, Mobi kitap yığınlarının dönüşümünü kolaylaştırır ve kitap çevirileri tam olarak gösterildikleri gibidir. Kitaplık kitaplarını sağa sürükleyip bırakın (Adobe Digital Editions, Kindle / Nook for PC ve Kindle / Kobo / Nook eReader dahil), sol alt köşede bir çıktı formatı seçin ve “Convert” düğmesine tıklayın. Ardından, tüm kitaplar ihtiyacınız olan dosyalara dönüştürülecektir. Epubor Ultimate Converter bir e-kitap ayıklar, Nook, Sony, Kobo ve Google toplu olarak satın alınan eKitapları şifresini çözmek ve dönüştürmek için tek bir tıklama yardımcı olur. Bu fantastik, ödüllü yazılım tüm kitap severler için vazgeçilmez bir araçtır. E-Kitapların şifresini çözme ve dönüştürme, hem DRM şifre çözme hem de dönüştürme özelliklerini entegre eder, yazılım elektronik kitap okuma sorunlarını çözer. Epubor tarafından geliştirilen e - kitapların benzersiz yeni çekirdek dönüşümü, diğerlerine göre 5 kat daha hızlıdır.  DRM Kobo 3.19 sürümü ile uyumludur. Bu, piyasadaki ilk  eBook aracıdır. Satın alınan e-kitapların hemen hemen tüm popüler perakendecilerin e-kitaplarını dönüştürmesi : Amazon Kindle, Barnes & Noble Nook, Sony, Kobo, Google Play, Lulu, Smashwords, Kurguyu ve daha fazlası…  Giriş formatları: EPUB, PDF, AZW, AZW1, AZW3, AZW4 , Mobi, PRC, TPZ, Topacio, TXT ve HTML.  Çıktı Biçimleri: EPUB, Mobi ve PDF (ortak kaynak boyutu ve büyük yazı tipi boyutu). Metadayı değiştirir, sağlam bir kitaba konur Bir kitap var ama başlık ve yazarın adı yanlış yazılıyor mu? Kitap kapağı hoşunuza giden bir konu değil mi? Tüm sorunlar meta veriler bir mantar gibi Ultimate Converter Epubor tarafından düzenlenebilir.  Programa aktarılan bir kitap, sağdaki “Düzenle” düğmesini görebilirsiniz. Başlık, yazar, tanımlayıcılar, veri yayınlama, dil, yayıncı, sınıflandırmalar ve kitabın tanıtımı dahil olmak üzere tüm önemli ve yararlı hedef bilgileri düzenlemek için tıklayın. Kütüphane araştırması kitapları anında bulur. Bazı e-kitap okuyucularının hard core'ları, yerel sürücüde depolanmış yüzlerce hatta binlerce elektronik kitaba sahip olabilir. Kütüphanenin arama fonksiyonu ile herhangi bir kitap, küçük bir ipucu ile anında bulunabilir. Kitap, başlık, yazar, yayıncı veya girişte tek bir kelime ile arama yapabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

44 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.