Anasayfa » Evil Genius (GOG) 51367254 macOS
Simülasyon Strateji

Evil Genius (GOG) 51367254 macOS


Hakkında

Evil Genius, Elixir Studios tarafından geliştirilen ve Vivendi Universal Games tarafından yayınlanan ve 28 Eylül 2004 tarihinde yayınlanan, tek oyunculu bir gerçek zamanlı strateji ve simülasyon video oyunudur. Oyun, casus gerilim filmi türünden (özellikle James Bond film dizisinden) esinlenerek, 1960'lı ve 70'li yılların alternatif dönemlerinde belirlendi. Dungeon Keeper'a en çok benzeyen oyun, oyuncuları adalet güçlerini savuştururken küresel hakimiyet kazanmaya çalışan kötü niyetli bir güçten sorumlu tutuyor; Bu amaçla, oyun, bir tabanın yönetimi ile dünyanın geri kalanında “aldatma eylemleri” nin tamamlanması arasında bölünmüştür. Oyun, çizgi film benzeri şık görsellere sahip ve özellikle casus türünün klişelerini çalan, çok sayıda yanak dili mizahı içeriyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.79 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.