Anasayfa » War for the Overworld 2.06 MacOS
Simülasyon Strateji

War for the Overworld 2.06 MacOS


Hakkında

Kötü akıl hocanınız Mendechaus (Richard Ridings), bilinen bir dünyayı fethinden, Pota’daki adımlarınızı atmaya karar vermiştir – bu, Aether’de bir yerde, ölümcül bir saldırı ile karşı karşıya kalmanız gereken ölümcül bir denemedir. en canavarca yaratıklar – hepsi onun eğlence adına. Ölüm kaçınılmazdır, ancak soru şu: Ne kadar süreceksin?

Skills Yeteneklerinizi eşiğine getirecek Pota modu için özel olarak tasarlanmış altı yeni seviye ✦ Haşlamadan yakmaya kadar
değişen iki benzersiz zorluk
✦ Her bir harita için Liderler ve meydan okuma kombinasyonları, böylece tüm Underlords’ın kim olduğunu görebilirsiniz en uzun ömürlü olan
✦ Üç güçlü Lifeline kabiliyeti, zorlu boğazlara
girmeli mi? long Yeterince uzun süre hayatta kalabilmen için kilidini açacak üç prestijli yeni İşçi derisi
Demo Democorn, Maroon Mandalf ve Chunder King gibi düzinelerce yeni birim ve varyantlar Kendisi, Baron von Pukemuch
✦ Sıra dışı Richard Ridings’in, gizemli akıl hocanız ve kana susamış istilacınız Mendechaus olarak olağanüstü ahlaksız yeni ses çizgilerinin skorları.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.x
İşlemci tipi (ler) ve hız:
minimum i3

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.42 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.