Anasayfa » Excentro 1.9.26 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Excentro 1.9.26 MacOS


Hakkında

Excentro, arka planlar, kenarlıklar veya rozetler gibi guilloche tasarımları oluşturabilen, kullanımı kolay ve gelişmiş.  Guilloches, son iki yüz yıl boyunca banknotlarda, pasaportlarda, çeklerde ve sertifikalarda sahteciliğe karşı güvenlik için sıklıkla kullanılan klasik tasarım öğeleridir. Zaman değiştikçe ve kopyalama teknolojileri ve dijital baskı mükemmelleştiğinde, guilloches artık sahte belgelerin sahteciliğini ve sahteciliğini önleyebilecek yeterli güvenlik önlemleri sunmuyordu. Günümüzde güvenlik teknolojisinin ana kısmı özel kağıtlarda ya da karmaşık tasarımlarda yatar. Yine de, guilloche tasarımlarının günlerinin bittiğini söylemek için henüz çok erken. Yine de, en üst düzeyde güvenlik gerektirmeyen sahte ürünleri (ör. Tiyatro biletleri, hediye sertifikaları veya diplomalar) önlemek için kullanılabilirler. Veya, görünüm ve "parasal" değeri sunan bir ürüne sadece estetik bir değer dekore etmek ve eklemek için kullanılabilirler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.