Anasayfa » CorelDRAW Graphics Suite 2019 v21.0.0.593 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

CorelDRAW Graphics Suite 2019 v21.0.0.593 MacOS


Hakkında

Bu üstün grafik tasarım yazılımıyla daha hızlı, daha akıllı ve daha fazla yerde çalışmak için ihtiyacınız olan tüm profesyonel araçları vektör çizim, tasarım, fotoğraf düzenleme ve tasarım bul.  - Komple bir araç seti ile baskı veya web tasarımı.  - Posterler, logolar araç kaplamaları, tekstil ürünleri, sanat eserleri ve daha pek çok şey hazırlayın.  - Fotoğrafları düzenleyin, yazı tiplerini yönetin ve çok sayfalı tasarımlar tasarlayın.  - Kullanımı kolay Mac ortamında hızlıca öğrenin
Özellikleri

yenilikçi ve üretken Bu çok yönlü grafik tasarım programında yeni yüksek kalibreli özellikler ile rakipsiz üretkenlik elde edin. PDF / X-4 endüstrisinin standart desteği ve eskizleri doğru vektör eğrilerine dönüştürmek için yapay zeka kullanan devrim niteliğindeki LiveSketch ™ ile sorunsuz bir şekilde iş akışını takdir edeceksiniz. Ek olarak, yeni CorelDRAW.app ile işinize her yerden erişebilirsiniz. Mükemmel yaratıcılık Hem baskı hem de Web için illüstrasyonlar, posterler ve orijinal logolar oluşturun. Çeşitli profesyonel belge stilleri, sayfa düzeni ve vektör araçlarıyla yolunuzu yaratın. Ayrıca, vektör nesnelerine ve bitmap düzenlemeye efektler uygulamak için tahribatsız işlevselliğin keyfini çıkarın. Öğrenmesi ve kullanımı kolay bu güçlü uygulama koleksiyonunu, daha önce kolayca başlayıp başarabilmenizi sağlamak için sezgisel araçlar, öğrenme materyalleri ve keşif dosyaları ile doldurun. Sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde broşürler, posterler, kartlar, resimler sosyal ağ oluşturma ve daha fazlasını oluşturmak için birçok yüksek kaliteli şablondan birini deneyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.59 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.