Anasayfa » Exposure Software Blow Up 3.1.3.274 Mac
Fotoğraf

Exposure Software Blow Up 3.1.3.274 Mac


Hakkında

Exposure Software Blow Up 3.1.3.274   büyütme sırasında fotoğrafların kristalde durmasını sağlar. Özellikle duvara asılan büyük baskılarda Blow Up ile Photoshop arasındaki fark şaşırtıcı. Sürüm 3, resimleri bilgisayar yapıtları olmadan daha keskin hale getirir. Photoshop'un resize komutunu anlarsanız, Blow Up komutunu nasıl kullanacağınızı zaten biliyorsunuzdur. Büyük standart kağıt ebatlarından oluşan kütüphanemiz daha da kolaylaştırır. Lightroom ve CMYK desteği ile Blow Up profesyonel bir iş akışına uyar.
Sistem Gereksinimleri

Blow Up 3 bir eklentidir ve aşağıdaki ana bilgisayar uygulamalarından birini gerektirir: • Alien Skin Exposure X veya daha yenisi • Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC 2015 veya daha yenisi • Adobe Lightroom 6 veya Adobe Lightroom CC 2015 veya daha yenisi • OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

32 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.