Aksiyon - Macera

Spinch 1.0.3 (40961) MacOS


Hakkında

Köpüren psychedelia ile dolu bir dünyaya girin. Çoklu yollar, ışık seviyeleri ve karmaşık engellerle dolu yeni bir ekolojinin derinliklerine inin. Maddi dünyayı aşın ve eksik yavrularını sonsuz şekilsiz ve bozuk yaratık ve tuhaf istilasından kurtarma arayışı tarafından tüketilen hiper çevik bir organizma olan Spinch olarak gerçek formunuzu üstlenin.

Eski okul zorluğunu geri getiren Spinch, zamanlamanıza ve reflekslerinize hakim olana kadar bölümleri tekrar oynatmanızı sağlayacak. Altı canlı dünyada altı esrarengiz patronla mücadele ederken atıl, atlat, tırman, yüz, zıpla ve hatta kendi bebeklerini vur. Kayıp bebeklerinizi ararken size üstünlük sağlamak için öğeleri toplayın. Kuzenin için tetikte olun – bazı akrabalarınıza bakıcılık yapıyor, ama biraz tuhaf. Sadece tıklayan bir saat ve hızlı yeniden başlatmalarla – can ya da oyun dışı – oyun, tüm deneyimlerden oyunculara hoş gelebilir, ancak en yetenekli hızlı koşucular için bile zorlu bir meydan okumadır.

Spinch dünyası, cesur ve sade renk paletleriyle birlikte hassas ve ayrıntılı çizgi çalışmaları ile tanınan yetenekli ödüllü Kanadalı karikatürist Jesse Jacobs tarafından hazırlanmış ve hayata geçirilmiştir. Eserleri, psychedelia, maneviyat, alternatif gerçeklikler ve doğanın teknolojiyle harmanlanmasıyla bir bağlantı içerir. Erken Kanada grafiti hareketine katılımıyla ve avangart hip-hop sanatçısı Thesis Sahib olarak tanınan James Kirkpatrick, Spinch’te bulunan retro soundbite ve elektronik seslerin ses manzarasını yarattı.

Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 4.12 10.10
İşlemci türleri ve hızı: Core i3
RAM minimum: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

464 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.