Anasayfa » Faxbot 2.6.2 Mac Full
İnternet Araçları

Faxbot 2.6.2 Mac Full


Hakkında

Mac üzerinde FRITZ! Box ile Faks Gönderin. Faxbot ile FRITZ! Box'ınız aracılığıyla Mac'inizde rahatça faks gönderebilirsiniz. Faxbot, faksı en iyi iş akışınıza entegre etmeniz için size kapsamlı fırsatlar sunar. PDF, PNG veya JPEG dosyalarını Faxbot'ta açabilir ve gönderebilir, size bir yazdırma diyalogu sunan herhangi bir uygulamadan faks belgeleri oluşturabilir, faksları doğrudan Faxbot'a yazabilir ve biçimlendirebilir veya AppleScript aracılığıyla faks belgelerini Faxbot'a iletebilirsiniz.

Belgeler

Mevcut bir PDF, PNG veya JPEG dosyasını faks olarak göndermek istiyorsanız, bunu Faxbot dock simgesine veya ana pencereye uygun şekilde sürükleyin. Elbette Faxbot'taki açık iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz. Faxbot, AppleScript desteği de sunar. İsteğe bağlı alıcının faks numarasıyla AppleScript kullanarak bir veya daha fazla PDF, PNG veya JPEG belgesini Faxbot'a gönderebilirsiniz. Ayrıca gönderme sürecini otomatikleştirebilirsiniz.

Sistem genelinde Faks İşlevi

Size bir yazdırma iletişim kutusu sunan herhangi bir uygulamada, Faxbot ile bir faks da gönderebilirsiniz. Bu şekilde belge formatı önemli değildir. Faxbot gerisini sizin için halleder. Herhangi bir uygulamanın yazdırma iletişim kutusunda PDF> Faxbot'u seçin.

Kapak Sayfası

Başka bir yazılımda oluşturmadan hızlı bir faks gönderir miydiniz yoksa seçilen bir belgeye bir kapak sayfası mı eklemek istiyorsunuz? Faxbot size bir faks veya kapak sayfası oluşturma fırsatı sunar. Elbette metni biçimlendirebilir ve grafikler ekleyebilirsiniz.

Diğer özellikler

Faxbot, fakslanan belgeyle birlikte bir iletim raporu gönderdiğiniz her faks için oluşturur. Belgenin türüne bağlı olarak, aktarım için en iyi algoritmayı seçebilirsiniz. İyi bir çözünürlüğe sahip ancak daha yavaş aktarımla metin ve hızlı aktarım veya metin ve grafikler arasında seçim yapın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.12 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg






Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.