Anasayfa » File List Export 2.4.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

File List Export 2.4.1 Mac


Hakkında

File List Export 2.4.1  Herhangi bir ihtiyaç için dosya listesi oluşturmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay bir uygulama. Tüm fotoğraflarınızı, tüm videolarınızı veya tüm dosyalarınızı listeleyin. Dosya listesi oluşturmanız gerekiyorsa bu uygulama tam size göre.
Dosya listesi oluşturmanız gerekiyorsa bu uygulama tam size göre. 26 daha fazla meta veri sütunu içeren yeni sürüm ve CVS dosyasına aktarın! Bir klasör seçin ve tüm dosya ve klasörleri içeren bir listeyi Excel'e veya bir CVS dosyasına alın. Tüm alt klasörlerden dosyaları dahil etmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Dosyaya aktarmadan önce listeyi önizleyin ve düzenleyin. Dosya listesi kayıtlarını kolayca arayın ve filtreleyin. Listelenecek belirli bir dosya türü seçebilirsiniz. Örneğin, iTunes Müzik klasörünüzün tüm ses dosyalarını veya Belgeler klasörünüzdeki tüm pdf dosyalarını içeren bir listeyi Excel'e vermeyi seçebilirsiniz.
Özellikleri

Her dosya için bu bilgileri alabilirsiniz: 1. Dosya adı 2. Değiştirme tarihi 3. Oluşturma tarihi 4. Tür 5. Boyut 6. Yol (dosyanın konumu) 7. Yorumlar 8. Etiketler 9. Sürüm 10. Sayfa 11 Yazarlar / Sanatçı 12. Başlık 13. Albüm 14. Parça NO 15. Tür 16. Yıl 17. Süre 18. Ses Bit Hızı 19. Ses Kodlama Uygulaması 20. Ses Örnekleme Oranı 21. Ses Kanalları 22. Boyutlar 23. Piksel Genişliği 24. Piksel Yüksekliği 25. Toplam Piksel 26. Yükseklik DPI 27. Genişlik DPI 28. Renk Alanı 29. Renk Profili 30. Alfa Kanalı: 31. Yaratıcı 32. Video Bit Hızı 33. Toplam Bit Hızı 34. Kodekler 35. md5 36. sha256
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.