Anasayfa » FileMaker Pro 17 Advanced 17.0.2.205 Mac OS
Programlama - Geliştirme

FileMaker Pro 17 Advanced 17.0.2.205 Mac OS


Hakkında

FileMaker Pro Advanced, özel bir uygulama oluşturmak için kullandığınız araçtır. FileMaker Pro Advanced, uygulamanıza Windows veya Mac ile bir bilgisayara erişmek için de kullanılır. Bir e-tablodan veri aktararak veya kişileri, envanteri, toplantıları ve daha fazlasını yönetmek için oluşturulmuş bir başlangıç ​​uygulamasını kullanarak işe başlayın. Veya hızlıca sıfırdan yeni bir uygulama oluşturun. FileMaker Pro Advanced, özel uygulamaları daha hızlı ve basit araçlar tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Ayrıca, katı analiz yetenekleri, güçlü teşhis araçları ve daha fazlasını elde edersiniz.
Özellikleri

Kolayca başlatmak istediğiniz sezgisel grafik arayüzü, esnek tasarım araçları, Starter entegre uygulamaları ve kullanıma hazır temaları kullanarak hızlı bir şekilde oluşturun.  Mevcut verileri içe aktarın Mevcut verilerinizi FileMaker uygulamasına getirin. .CSV, Sekme, XML, ODBC ve Microsoft Excel dosyaları gibi veri türleri içe aktarın.  Dahili raporlar entegre raporlar, renkli grafikler ve entegre raporlama ve grafik araçlarını kullanarak yönetimsel kontrol panellerini kolayca gerçekleştirin. Bilgilerinizi Excel ve PDF formatlarında popüler tutun.  Kutunun dışında güvenlik Bilgilerinizi merkezileştirin ve kanıtlanmış şifreleme standartlarını kullanarak verilerinize güvenli bir şekilde erişin. Tek bir alan için bile, ayrıcalıklar grubunu veya bireysel kullanıcıyı yönetin.  Ekip ile paylaş İPad, iPhone, Windows, Mac ve web'de sorunsuz bir şekilde çalışan özel uygulamalar oluşturun. Uygulamanızı FileMaker veya FileMaker Server Cloud kullanarak diğer insanlarla güvenli bir şekilde paylaşın.  Diğer programlarla entegre edilmiş  Güçlü REST API aracılığıyla diğer popüler Web uygulamaları ve hizmetleri ile bağlantı kurun. Ve Microsoft SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL ve IBM DB2 veri kaynaklarıyla iki yönlü bağlantıları yaşadığını düşünüyor. Komut Dosyası Hata Ayıklayıcısı Komutlardaki sorunlu alanları hemen bulun ve komut dosyalarını doğrudan çalışma alanı komut dosyalarına yönlendirir. Sorun giderme işlemini ayarlamak için hata ayıklama yaparken Komut Dosyası Tetikleyicilerini Devre Dışı Bırak.  Veri Görüntüleyici Sorunları çözerken alanları, değişkenleri ve hesaplamaları izleyin.  Veritabanı şifreleme FileMaker Cloud, FileMaker Server veya FileMaker istemcisinde verileri korumak için AES 256 - bit şifrelemeyi etkinleştirin.  Özel menüler Belirli menü öğelerini veya tüm menü kümelerini oluşturun, değiştirin veya silin.  Özel İşlevler Kendi işlevlerinizi oluşturun ve bunları herhangi bir FileMaker dosyasına kopyalayın, yapıştırın veya içe aktarın.  Tasarım Raporu tabanlı Veritabanı şemanızın tüm öğeleri hakkında kapsamlı raporlar çalıştırın.  Kiosk Modu Tüm menülerin gizlendiği uygulamaları oluşturun.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

291 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.